Küçük Mucizevi Lavanta Keseleri

Küçük Mucizevi Lavanta Keseleri

Küçük Mucizevi Lavanta Keseleri

Çoğunlukla düğün törenlerinde dağıtılmak üzere yaptırılan ve farklı farklı ambalajlarda hazırlanan lavanta keselerini evlerinizde de hem bir koku verici hem de bir yatıştırıcı olarak kullanabilir, firmamızdan toptan olarak temin edebilirsiniz.

Nikah şekeri sektörünün büyük bir kısmını dolduran lavanta keseleri davetlilere hem kalıcı bir hediye sunarken aynı zamanda şifa da dağıtıyor. Kokusu, tadı, yağı yani hemen hemen her şeyiyle hayatımızı iyileştiren lavantayı evlerimizin bir köşesinde mutlaka bulundurmalıyız.

Günümüzde otellerde de müşterilerine otel hatırası olarak sunulan lavanta keseleri üzerlerindeki keselere otel amblemi basılarak ya da işlenerek bir reklam aracı olmayı da başarmıştır.

Hasır, kadife, bez ve saten küçük keselerde sunulan lavanta keselerini baharatçılarda bulabileceğiniz gibi baharatçıdan açık halde lavanta alıp küçük bir keseye koyarak da evinizde saklayabilirsiniz.

Uykusuzluk problemlerinde de sık sık kullanılan lavanta keselerini uykusuzluk sorunlarınızda kullanabileceğiniz gibi ağlayan bebeklerinizin beşiklerinin bir kenarına asarak bebeğinizi yatıştırıp daha kolay uyumasını sağlayabilirsiniz.

Lavantanın iyileştirici etkisi nezle, grip, öksürük, astım gibi üst solunum yolu hastalıklarında da etkilidir.  Bir avuç lavantayı sıcak suyun içine koyarak hazırlayacağınız lavanta buharını kışın üst solunum yolu hastalıklarınızın tedavisinde kullanabilirsiniz.

Hayatımızdaki çok önemli noktalardaki etkisiyle lavanta, evlerimizde daima bulundurmamız gereken mucizevi keselerdir.

Sitemizden lavanta keselerini temin edebileceğiniz gibi, lavanta konseptli düğün davetiyelerinizi de aşağıda tavsiye edeceğimiz linte bulabilirsiniz. Son zamanların modası olan, sağlık ve güzelliğin kokusu lavanta, en önemli organizasyonlara da yansımış durumda. İşte lavanta temalı olarak bulabileceğiniz bir kaç davetiye örneği..
https://www.miradavetiye.com/urunlerimiz/ilginc-davetiyeler/liva-davetiye-4018-detay/
https://www.miradavetiye.com/urunlerimiz/vintage-davetiye/4136/